top of page

NAŠE PIVO

epesni_13_lahev.jpg

Epesní 13°

Hlavní parametry

13° stupňovitost

33 hořkost IBU

16 EBC 

Silnější spodně kvašené pivo s plným sladovým tělem a krémovou pěnou. Je středně hořké s lehkou doznívající chutí pražených ořechů a medu. Vůně je květinová až jemně kořenitá. Díky studenému chmelení se jedná o pěkně rozvoněný ležák. 

Epesní 13

Američan Kočičan

Hlavní parametry

11° stupňovitost

42 hořkost IBU

11 EBC 

Letní APA s nižší stupňovitostí a sladovějším tělem. Na chmelení jsme použili klasické americké chmely Citra a Amarillo. Pivo tak krásně voní po citrusech a tropickém ovoci. Barva tohoto ejlu je světlejší, s typickým pšeničným zákalem.  

Lahev_etiketa_American_Kocican.jpg
American_kocican
red_apache_lahev.jpg

Red APAche 14° 

Hlavní parametry

14° stupňovitost

50 hořkost IBU

18 EBC 

Pivo Red Apache 14° se vyznačuje výraznou hořkostí díky použití amerických chmelů Citra a Mosaic. Díky nim můžeme v pivu cítit nápadné aroma citrusů, ale také manga, ananasu a jiného tropického ovoce. Tělo je plné a sladové. Barva piva je měděná s načervenalými odlesky. 

Red_Apache

Medová dvanda

Hlavní parametry

12° stupňovitost

30 hořkost IBU

12 EBC 

Světlý 12°ležák, ve kterém se příjemně snoubí typická chuť medu s výrazným chmelově-ovocným aroma amerických chmelů Ariana a Mosaic. Tělo je plné, sladové a po polknutí jsou příjemně cítit hořké látky. Barva tohoto piva je laděna do zlatavě-medové. 

Medova_dvanda_lahev.jpg
Medová dvanda
Lahev_etiketa_Zmrzlejl.jpg

ZMRZLEJL 11° 

Hlavní parametry

11° stupňovitost

42 hořkost IBU

11 EBC 

Skvěle pitelný Ejl s nižší stupňovitostí a sladovějším tělem. Je výrazně nachmelený s nápadnou vůní po citrusech, tropickém ovoci a na konci lehoučkým dozvukem mandlí. Barva piva je světlejší, s typickým pšeničným zákalem.

ZMRZLEJL_11

Tátova IPA

Hlavní parametry

15° stupňovitost

50 hořkost IBU

20 EBC 

Tátova IPA je plné pivo s vyšší stupňovitostí a krémovou chutí. Je pěkně rozvoněné díky použití 5 druhů chmelů. Ve vůni jsou nápadné citrusy a tropické ovoce, které po polknutí postupně přechází do aroma květin. Barva piva je medová až lehce karamelová s lehkým pšeničným zákalem.

Lahev_etiketa_Tatova_IPA.jpg
Tátova_IPA
poctiva_desitka_lahev.jpg

Poctivá desítka

Hlavní parametry

10° stupňovitost

44 hořkost IBU

9 EBC 

Přestože se je jedná o pivo s nižší stupňovitostí, jeho výrazná hořkost snadno překonává i silnější bratry. Právě díky této kombinaci pivo působí svěže a je skvěle pitelné. Vůně je výrazná, příjemně kořenitá, s jemnými dozvuky citrusů. Barva piva je světlejší, lehce zlatavá.

Poctiva_desitka
bottom of page